Jump to content
Simparool Forums
Sign in to follow this  
Hiki

Sites met downloads voor Sims 2

Recommended Posts

[b]'DAGELIJKSE' LIJSTEN[/b]
N99 Hot Downloads: [url="http://p218.ezboard.com/fstarlightsimsfrm68"]http://p218.ezboard.com/fstarlightsimsfrm68[/url]
Sim Files: [url="http://www.simsfiles.de/"]http://www.simsfiles.de/[/url]
Sim Mall: [url="http://www.thesims.de/simfiles/1/downloads.php"]http://www.thesims.de/simfiles/1/downloads.php[/url]
Sims Showcase: [url="http://www.strategyplanet.com/thesims/simsshowcase/"]http://www.strategyplanet.com/thesims/simsshowcase/[/url]
Sims Zone forum: [url="http://www.simforum.de/forumdisplay.php?f=23"]http://www.simforum.de/forumdisplay.php?f=23[/url]

[b]ABC[/b]
Adjumi [url="http://www.adjiumi.it/"]http://www.adjiumi.it/[/url]
Alice Fashion [url="http://www.alicefashion.com/"]http://www.alicefashion.com/[/url]
Alex Sims 2 (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/AlexSims2/"]http://games.groups.yahoo.com/group/AlexSims2/[/url]
All Abouth Style [url="http://www.all-about-style.com/index.html"]http://www.all-about-style.com/index.html[/url]
Alle Meine Sims 2 [url="http://www.alle-meine-sims2.de/"]http://www.alle-meine-sims2.de/[/url]
Around the Sims 2 [url="http://www.aroundthesims2.com/"]http://www.aroundthesims2.com/[/url]
ArtSimz [url="http://artsimz.simshost.com/main.html"]http://artsimz.simshost.com/main.html[/url]
Aussie Top Enders (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/Aussie...ecolours_Sims2/"]http://games.groups.yahoo.com/group/Aussie...ecolours_Sims2/[/url]
Avenida Sims [url="http://avenidasims.com/english/sim2_index.html"]http://avenidasims.com/english/sim2_index.html[/url]
B43 (Yahoo) [url="http://de.groups.yahoo.com/group/StudioB43_group/"]http://de.groups.yahoo.com/group/StudioB43_group/[/url]
Bella Mobilia [url="http://www.bellamobilia.com/"]http://www.bellamobilia.com/[/url]
Big Brick House [url="http://thebigbrickhouse.simshost.com/"]http://thebigbrickhouse.simshost.com/[/url]
BinesSims revue [url="http://www.binessimsrevue.de/"]http://www.binessimsrevue.de/[/url]
Blarney Stone [url="http://theblarneystone.org/"]http://theblarneystone.org/[/url]
Blue Eyes [url="http://blueeyes.deep-ice.com/index.htm"]http://blueeyes.deep-ice.com/index.htm[/url]
Bluetes Sims 2 Ecke [url="http://people.freenet.de/BluetesSims2Ecke/sims2home.html"]http://people.freenet.de/BluetesSims2Ecke/.../sims2home.html[/url]
Casa d'Arte [url="http://www.casa-darte.de/"]http://www.casa-darte.de/[/url]
Charmed Sims [url="http://www.charmedsims.com/"]http://www.charmedsims.com/[/url]
Chic Chica [url="http://www.chicchica.net/"]http://www.chicchica.net/[/url]
Chinafan Sims [url="http://sims.enorth.com.cn/"]http://sims.enorth.com.cn/[/url]
Colorfull Sims 2 Houses (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/colorfullsims2houses/"]http://games.groups.yahoo.com/group/colorf...ullsims2houses/[/url]
Comhair [url="http://www.different-worlds.net/SIMS/"]http://www.different-worlds.net/SIMS/[/url]
Contemporary Sims V2 [url="http://csv2.bitbob.com/index.php"]http://csv2.bitbob.com/index.php[/url]

[b]DEF[/b]
DaFashion [url="http://www.dafashion.com/"]http://www.dafashion.com/[/url]
Dee's Decor 4 Sims [url="http://www.deesdecor4sims.com/thesims2.htm"]http://www.deesdecor4sims.com/thesims2.htm[/url]
Eden Style [url="http://www.edenstyle.it/"]http://www.edenstyle.it/[/url]
Einfach Simlisch [url="http://www.web-space.tv/funny2401/index.html"]http://www.web-space.tv/funny2401/index.html[/url]
Emerald Sim Estates [url="http://www.the-emerald-sims-estates.net/index.html"]http://www.the-emerald-sims-estates.net/index.html[/url]
Elfstone Designs [url="http://www.angelfire.com/va3/elstonebyrequest/contents.html"]http://www.angelfire.com/va3/elstonebyrequ...t/contents.html[/url]
ES Corner [url="http://s6.invisionfree.com/ES_Corner/index.php?act=idx"]http://s6.invisionfree.com/ES_Corner/index.php?act=idx[/url]
Fantasy Sims 2 [url="http://www.twilightfantasy.com/sims/index.html"]http://www.twilightfantasy.com/sims/index.html[/url]

[b]GHI[/b]
Game Island [url="http://gameisland.ru/eng/main.html"]http://gameisland.ru/eng/main.html[/url]
Get Skintight [url="http://web.telia.com/~u26119150/getskintight.htm"]http://web.telia.com/~u26119150/getskintight.htm[/url]
Grenier de Fay (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/legrenierdefay/"]http://games.groups.yahoo.com/group/legrenierdefay/[/url]
Guderuns Sims [url="http://www.guderunssims.de.vu/"]http://www.guderunssims.de.vu/[/url]
H Note [url="http://hnote.net/"]http://hnote.net/[/url]
Izadora's Sims [url="http://www.galacticworlds.net/izadora/sims2.html"]http://www.galacticworlds.net/izadora/sims2.html[/url]
Happy Honey Hunt [url="http://happyhh.s82.xrea.com/"]http://happyhh.s82.xrea.com/[/url]

[b]JKL[/b]
Justa's Website [url="http://justa.dyndns.org/news.php"]http://justa.dyndns.org/news.php[/url]
Laborratten [url="http://www.laborratten.net/include.php?path=start.php"]http://www.laborratten.net/include.php?path=start.php[/url]
Lemon Sims 2 (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/lemonsims2/"]http://games.groups.yahoo.com/group/lemonsims2/[/url]
Li Sims [url="http://www.lisims.it/index.html"]http://www.lisims.it/index.html[/url]
Living It Up [url="http://www.livin-it-up.net/sims2/"]http://www.livin-it-up.net/sims2/[/url]
LSRE [url="http://lsre.jillyann.com/"]http://lsre.jillyann.com/[/url]

[b]MNO[/b]
Main Street Sims [url="http://www.mainstsims.com/"]http://www.mainstsims.com/[/url]
Mango Sims [url="http://mangosims2.free.fr/index.htm"]http://mangosims2.free.fr/index.htm[/url]
Mermaid Cove [url="http://www.hairfish.com/mermaidcove/html/2..._maleadult.html"]http://www.hairfish.com/mermaidcove/html/2..._maleadult.html[/url]
Mish Mish (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/mishmishsims/"]http://games.groups.yahoo.com/group/mishmishsims/[/url]
Monica's Sims List [url="http://www.monicassimslist.com/index.html"]http://www.monicassimslist.com/index.html[/url]
Odd Sim [url="http://www.oddsim.com/home.html"]http://www.oddsim.com/home.html[/url]
Orange Heart [url="http://www.orangeheart.com/NewSIMS/OrangeHeart.html"]http://www.orangeheart.com/NewSIMS/OrangeHeart.html[/url]

[b]PQR[/b]
Pam's Themes [url="http://pamsthemes.com/sims2.html"]http://pamsthemes.com/sims2.html[/url]
Pandora Sims 2 [url="http://www.pandorasims.net/"]http://www.pandorasims.net/[/url]
Peggy Sims 2 [url="http://www.peggysims2.net/"]http://www.peggysims2.net/[/url]
Perigrination (Yahoo) [url="http://groups.yahoo.com/group/Peregrination_SimCrafters"]http://groups.yahoo.com/group/Peregrinatio...ion_SimCrafters[/url]
Pronup Sims [url="http://www.pronupsims.net/"]http://www.pronupsims.net/[/url]
Psycho Candy [url="http://sky.prohosting.com/aprilsky/"]http://sky.prohosting.com/aprilsky/[/url]
Rado Sims 2 [url="http://people.freenet.de/rado-sims2/mainf.html"]http://people.freenet.de/rado-sims2/mainf.html[/url]
Romance Sims [url="http://romancesims.com/"]http://romancesims.com/[/url]

[b]S[/b]
Samba Sims (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/sambasims2/"]http://games.groups.yahoo.com/group/sambasims2/[/url]
Sasi and the Sims (Yahoo) [url="http://de.groups.yahoo.com/group/sasiandthesims/"]http://de.groups.yahoo.com/group/sasiandthesims/[/url]
Secret Chamber (Yahoo) [url="http://groups.yahoo.com/group/SIMplyLivingSIMsSecretChamber/"]http://groups.yahoo.com/group/SIMplyLiving...sSecretChamber/[/url]
Shannara [url="http://shannara-sim2fashion.de/phpkit/4images/"]http://shannara-sim2fashion.de/phpkit/4images/[/url]
Sim Chaotics [url="http://www.simchaotics.com/"]http://www.simchaotics.com/[/url]
Sim City Gallery [url="http://gallery.simshost.com/index2.html"]http://gallery.simshost.com/index2.html[/url]
Sim Dream Homes [url="http://www.simdreamhomes.com/"]http://www.simdreamhomes.com/[/url]
Sim Edition [url="http://www.freewebs.com/simedition/index.htm"]http://www.freewebs.com/simedition/index.htm[/url]
Sim Estates 2 [url="http://www.strategyplanet.com/thesims/simestates2/"]http://www.strategyplanet.com/thesims/simestates2/[/url]
Sim Gedöhns 2 [url="http://www.simgedoehns.de/sims2/eng/index.htm"]http://www.simgedoehns.de/sims2/eng/index.htm[/url]
Sim Impact [url="http://www.simimpact.com/"]http://www.simimpact.com/[/url]
Sim La Vie [url="http://www.vianaweb.com/simlavie/index.htm"]http://www.vianaweb.com/simlavie/index.htm[/url]
Sim Placement [url="http://ts2.sim-placement.com/"]http://ts2.sim-placement.com/[/url]
Sim Skins 2 [url="http://www.simskins.net/main_2.html"]http://www.simskins.net/main_2.html[/url]
Sim Squirts [url="http://www.simsquirts.com/"]http://www.simsquirts.com/[/url]
Sims Action [url="http://www.simsaction.de/modules/news/"]http://www.simsaction.de/modules/news/[/url]
Sims Cocconing [url="http://www.deesdecor4sims.com/thesims2.htm"]http://www.deesdecor4sims.com/thesims2.htm[/url]
Sims Corner [url="http://www.sims2-for-simscorner.de.vu/"]http://www.sims2-for-simscorner.de.vu/[/url]
Sims Ecken [url="http://www.simseckchen.de.vu/"]http://www.simseckchen.de.vu/[/url]
Sims Expo [url="http://www.simsexpo.net/"]http://www.simsexpo.net/[/url]
Sims Krams [url="http://www.simskrams.de/Sims2.html"]http://www.simskrams.de/Sims2.html[/url]
Sims of Hades [url="http://www.persephonelee.com/hades2/index.php"]http://www.persephonelee.com/hades2/index.php[/url]
Sims Paradies [url="http://sims-paradies.de.vu/"]http://sims-paradies.de.vu/[/url]
Sims Resource [url="http://sims2.thesimsresource.com/index.php"]http://sims2.thesimsresource.com/index.php[/url]
Sims Store [url="http://www.simsstore.de/"]http://www.simsstore.de/[/url]
Sims Suisse [url="http://www.simssuisse.com/"]http://www.simssuisse.com/[/url]
Sims Zone DE [url="http://www.simszone.de/sims2/downloads"]http://www.simszone.de/sims2/downloads[/url]
Sims Zone UK [url="http://www.thesimszone.co.uk/"]http://www.thesimszone.co.uk/[/url]
Sims 2 Beauty [url="http://www.sims2.gamersunity.de/"]http://www.sims2.gamersunity.de/[/url]
Sims 2 Inside [url="http://mikeinside.illusionfxnet.com/sims2/"]http://mikeinside.illusionfxnet.com/sims2/[/url]
Sims 2 Luxe [url="http://www.sims2luxe.com/"]http://www.sims2luxe.com/[/url]
Sims 2 Paradise [url="http://www.sims2paradise.com/"]http://www.sims2paradise.com/[/url]
Sims 2 Play [url="http://sims2play.boom.ru/"]http://sims2play.boom.ru/[/url]
Sims 2 Sisters [url="http://sims2sisters.sme.sk/"]http://sims2sisters.sme.sk/[/url]
Sims 2 Spieler [url="http://web8.minden069.server4you.de/phpkit/include.php?path=start.php"]http://web8.minden069.server4you.de/phpkit...?path=start.php[/url]
Simalala [url="http://simalala.info/"]http://simalala.info/[/url]
Simness [url="http://simness.com/"]http://simness.com/[/url]
Simplan [url="http://simplan.s75.xrea.com/"]http://simplan.s75.xrea.com/[/url]
Simsemans Baumarkt [url="http://www.simsemansbaumarkt.de/Sims2Home.htm"]http://www.simsemansbaumarkt.de/Sims2Home.htm[/url]
Simserama [url="http://www.simserama.de.vu/"]http://www.simserama.de.vu/[/url]
Simsfan 2 [url="http://www.simsfan2.de/"]http://www.simsfan2.de/[/url]
Simslice [url="http://www.simslice.com/"]http://www.simslice.com/[/url]
Simply Similicious [url="http://www.simplysimilicious.com/Sims2/S2sets.html"]http://www.simplysimilicious.com/Sims2/S2sets.html[/url]
Simsmart [url="http://www.mistyladyssimsmart.com/mistyladyssims2mart.biz/"]http://www.mistyladyssimsmart.com/mistylad...ssims2mart.biz/[/url]
Simtastic [url="http://simtastic.zookingdom.com/"]http://simtastic.zookingdom.com/[/url]
Simultaneous Design [url="http://simultaneousdesign.com/TS2/FrontPage.htm"]http://simultaneousdesign.com/TS2/FrontPage.htm[/url]
Stajl [url="http://www.angeltowns.com/members/stajl/"]http://www.angeltowns.com/members/stajl/[/url]
Spiffy Sims [url="http://www.spiffysims.com/"]http://www.spiffysims.com/[/url]
STP 2 [url="http://stpcarly.free.fr/"]http://stpcarly.free.fr/[/url]
Street Chicers [url="http://www.streetchicers.tk/"]http://www.streetchicers.tk/[/url]
Sunair Sims [url="http://sunairsims.enorth.com.cn/"]http://sunairsims.enorth.com.cn/[/url]
Sunni Sims [url="http://kimberspace.mattwork.potsdam.edu/sunnisims"]http://kimberspace.mattwork.potsdam.edu/sunnisims[/url]

[b]TUV[/b]
Tehar Immo Sims [url="http://www.teharimmosims.com/"]http://www.teharimmosims.com/[/url]
Trendy Sims [url="http://www.trendysims2.altervista.org/"]http://www.trendysims2.altervista.org/[/url]
Tribecca Sims 2 [url="http://home.comcast.net/~tribeccasims/"]http://home.comcast.net/~tribeccasims/[/url]
Tuulia Productions (Yahoo) [url="http://games.groups.yahoo.com/group/TuuliaProductions/"]http://games.groups.yahoo.com/group/TuuliaProductions/[/url]
Vita Sims [url="http://www.vitasims.com/sims2.htm"]http://www.vitasims.com/sims2.htm[/url]
VT Unpretty [url="http://www.vanillatango.net/VT/"]http://www.vanillatango.net/VT/[/url]

[b]WXYZ[/b]
Wanted Sims 2 [url="http://sepultura.info/wanted/wantedsims2/main.html"]http://sepultura.info/wanted/wantedsims2/main.html[/url]
Well Dressed Sim [url="http://www.welldressedsim.com/"]http://www.welldressedsim.com/[/url]
Wood for Sims 2 [url="http://www.wood4sims2.de/pages/homepage_english.php"]http://www.wood4sims2.de/pages/homepage_english.php[/url]
XM Sims [url="http://www.xmsims.com/"]http://www.xmsims.com/[/url]

[b]0-10[/b]
4 Ever Sim Fantasy [url="http://simfantasy.free.fr/Sims2/sims2.htm"]http://simfantasy.free.fr/Sims2/sims2.htm[/url]
8th Deadly Sim [url="http://www.8thdeadlysim.com/preview.jsp"]http://www.8thdeadlysim.com/preview.jsp[/url]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ik heb wat sites in de eerste post erbij gezet:

[url="http://ts2.sim-placement.com/"]Sim Placement 2[/url] - [url="http://games.groups.yahoo.com/group/CitysHilltopBoutique/"]City Hill Top Boutique (yahoo)[/url] - [url="http://games.groups.yahoo.com/group/simsbuilder3/"]Sim Builder (yahoo)[/url] - [url="http://www.chicchica.net/"]Chic Chica[/url] - [url="http://sky.prohosting.com/aprilsky/"]Psycho Candy[/url]

[url="http://www.xmsims.com/"]XM Sims[/url] - [url="http://www.tri2.tribecca-sims.com/"]Tribecca Sims 2[/url] - [url="http://www.simskrams.de/Sims2.html"]Sim Krams[/url] - [url="http://theblarneystone.org/"]The Blarney Stone[/url] - [url="http://www.vitasims.com/sims2.htm"]Vita Sims[/url] - [url="http://sunairsims.enorth.com.cn/"]Sunair Sims[/url]

[url="http://www.aroundthesims2.com/"]Around the Sims 2[/url] - [url="http://www.schissbuchse.com/sims/sims2_index.htm"]Kehlchens Simshome[/url] - [url="http://www.alicefashion.com/"]Alice Fashion[/url] - [url="http://www.alle-meine-sims2.de/"]Alle Meine Sims 2[/url] - [url="http://www.twilightfantasy.com/sims/index.html"]Fantasy Sims 2[/url]

Sorry als er wat dubbele inzitten die haal ik er later wel uit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Sam '][quote]
overal geen = nergens :P[/quote]
Vast te Belgisch :P [/quote]
ik snap het wel hoor :P
alleen ben je een beetje slecht in spelling als je dat hier zegt denk ik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Objecten zijn nog nergens te krijgen, omdatr niemand heeft uitgevist hoe je die moet maken. Maar er zijn geruchten dat Maxis over niet al te lange tijd een progje uitbrengt waarmee je objecten kunt maken! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Maxis heeft inderdaad beloofd om tussen het uitkomen van Sims 2 en de eerste uitbreiding (jan - feb 2005) een speciaal proggie uittebrengen voor het maken van objecten voor Sims 2.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Als je iets van Gamespot wilt downloaden, installeert hij een programma van Gamespot... En dat wil ik niet... <_< Hikikomori heeft hem al, misschien kan hij hem ergens op Internet neerzetten? :hyper: :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Frouwke ']Als je iets van Gamespot wilt downloaden, installeert hij een programma van Gamespot... En dat wil ik niet... <_< Hikikomori heeft hem al, misschien kan hij hem ergens op Internet neerzetten? :hyper: :angel:[/quote]
Please? :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Toegevoegd:

[b][url="http://www.wood4sims2.de/"]Wood for Sims 2[/url][/b]

En de [url="http://spzone.simparool.com/linksmain.php"]links op SP Zone[/url] zijn nu ook geupdate met Sims 2 sites.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Hiki ']Maxis heeft inderdaad beloofd om tussen het uitkomen van Sims 2 en de eerste uitbreiding (jan - feb 2005) een speciaal proggie uittebrengen voor het maken van objecten voor Sims 2.

:)[/quote]
Ik zou het ook best raar vinden als ze niet binnenkort met zo'n proggie komen, eigenlijk .. aangezien ze met Sims 2 *juist* zo op het zelf maken van objecten richten .. ze hebben het hele spel erop aangepast, dat je die dingen zo moet kunnen downloaden & installeren, zonder dat je er zelf veel voor hoeft te doen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ik hoop dat er in het uitbreidings paket wel iets meer voor downtown zit (het is er een beetje saai nu )hoe wel ik het kopen van kleding wel een leuke optie vind.
Laat het progje maar komen !
:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...