Jump to content


Photo

Sites met downloads voor Sims 2


  • This topic is locked This topic is locked
742 replies to this topic

#1 Hiki

Hiki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 9,606 posts

Posted 11 October 2004 - 12:14 PM

'DAGELIJKSE' LIJSTEN
N99 Hot Downloads: http://p218.ezboard.com/fstarlightsimsfrm68
Sim Files: http://www.simsfiles.de/
Sim Mall: http://www.thesims.de/simfiles/1/downloads.php
Sims Showcase: http://www.strategyplanet.com/thesims/simsshowcase/
Sims Zone forum: http://www.simforum.de/forumdisplay.php?f=23

ABC
Adjumi http://www.adjiumi.it/
Alice Fashion http://www.alicefashion.com/
Alex Sims 2 (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/AlexSims2/
All Abouth Style http://www.all-about-style.com/index.html
Alle Meine Sims 2 http://www.alle-meine-sims2.de/
Around the Sims 2 http://www.aroundthesims2.com/
ArtSimz http://artsimz.simshost.com/main.html
Aussie Top Enders (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/Aussie...ecolours_Sims2/
Avenida Sims http://avenidasims.com/english/sim2_index.html
B43 (Yahoo) http://de.groups.yahoo.com/group/StudioB43_group/
Bella Mobilia http://www.bellamobilia.com/
Big Brick House http://thebigbrickhouse.simshost.com/
BinesSims revue http://www.binessimsrevue.de/
Blarney Stone http://theblarneystone.org/
Blue Eyes http://blueeyes.deep-ice.com/index.htm
Bluetes Sims 2 Ecke http://people.freenet.de/BluetesSims2Ecke/.../sims2home.html
Casa d'Arte http://www.casa-darte.de/
Charmed Sims http://www.charmedsims.com/
Chic Chica http://www.chicchica.net/
Chinafan Sims http://sims.enorth.com.cn/
Colorfull Sims 2 Houses (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/colorf...ullsims2houses/
Comhair http://www.different-worlds.net/SIMS/
Contemporary Sims V2 http://csv2.bitbob.com/index.php

DEF
DaFashion http://www.dafashion.com/
Dee's Decor 4 Sims http://www.deesdecor4sims.com/thesims2.htm
Eden Style http://www.edenstyle.it/
Einfach Simlisch http://www.web-space.tv/funny2401/index.html
Emerald Sim Estates http://www.the-emerald-sims-estates.net/index.html
Elfstone Designs http://www.angelfire.com/va3/elstonebyrequ...t/contents.html
ES Corner http://s6.invisionfree.com/ES_Corner/index.php?act=idx
Fantasy Sims 2 http://www.twilightfantasy.com/sims/index.html

GHI
Game Island http://gameisland.ru/eng/main.html
Get Skintight http://web.telia.com/~u26119150/getskintight.htm
Grenier de Fay (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/legrenierdefay/
Guderuns Sims http://www.guderunssims.de.vu/
H Note http://hnote.net/
Izadora's Sims http://www.galacticworlds.net/izadora/sims2.html
Happy Honey Hunt http://happyhh.s82.xrea.com/

JKL
Justa's Website http://justa.dyndns.org/news.php
Laborratten http://www.laborratten.net/include.php?path=start.php
Lemon Sims 2 (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/lemonsims2/
Li Sims http://www.lisims.it/index.html
Living It Up http://www.livin-it-up.net/sims2/
LSRE http://lsre.jillyann.com/

MNO
Main Street Sims http://www.mainstsims.com/
Mango Sims http://mangosims2.free.fr/index.htm
Mermaid Cove http://www.hairfish.com/mermaidcove/html/2..._maleadult.html
Mish Mish (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/mishmishsims/
Monica's Sims List http://www.monicassimslist.com/index.html
Odd Sim http://www.oddsim.com/home.html
Orange Heart http://www.orangeheart.com/NewSIMS/OrangeHeart.html

PQR
Pam's Themes http://pamsthemes.com/sims2.html
Pandora Sims 2 http://www.pandorasims.net/
Peggy Sims 2 http://www.peggysims2.net/
Perigrination (Yahoo) http://groups.yahoo.com/group/Peregrinatio...ion_SimCrafters
Pronup Sims http://www.pronupsims.net/
Psycho Candy http://sky.prohosting.com/aprilsky/
Rado Sims 2 http://people.freenet.de/rado-sims2/mainf.html
Romance Sims http://romancesims.com/

S
Samba Sims (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/sambasims2/
Sasi and the Sims (Yahoo) http://de.groups.yahoo.com/group/sasiandthesims/
Secret Chamber (Yahoo) http://groups.yahoo.com/group/SIMplyLiving...sSecretChamber/
Shannara http://shannara-sim2fashion.de/phpkit/4images/
Sim Chaotics http://www.simchaotics.com/
Sim City Gallery http://gallery.simshost.com/index2.html
Sim Dream Homes http://www.simdreamhomes.com/
Sim Edition http://www.freewebs.com/simedition/index.htm
Sim Estates 2 http://www.strategyplanet.com/thesims/simestates2/
Sim Gedöhns 2 http://www.simgedoehns.de/sims2/eng/index.htm
Sim Impact http://www.simimpact.com/
Sim La Vie http://www.vianaweb.com/simlavie/index.htm
Sim Placement http://ts2.sim-placement.com/
Sim Skins 2 http://www.simskins.net/main_2.html
Sim Squirts http://www.simsquirts.com/
Sims Action http://www.simsaction.de/modules/news/
Sims Cocconing http://www.deesdecor4sims.com/thesims2.htm
Sims Corner http://www.sims2-for-simscorner.de.vu/
Sims Ecken http://www.simseckchen.de.vu/
Sims Expo http://www.simsexpo.net/
Sims Krams http://www.simskrams.de/Sims2.html
Sims of Hades http://www.persephonelee.com/hades2/index.php
Sims Paradies http://sims-paradies.de.vu/
Sims Resource http://sims2.thesimsresource.com/index.php
Sims Store http://www.simsstore.de/
Sims Suisse http://www.simssuisse.com/
Sims Zone DE http://www.simszone.de/sims2/downloads
Sims Zone UK http://www.thesimszone.co.uk/
Sims 2 Beauty http://www.sims2.gamersunity.de/
Sims 2 Inside http://mikeinside.illusionfxnet.com/sims2/
Sims 2 Luxe http://www.sims2luxe.com/
Sims 2 Paradise http://www.sims2paradise.com/
Sims 2 Play http://sims2play.boom.ru/
Sims 2 Sisters http://sims2sisters.sme.sk/
Sims 2 Spieler http://web8.minden069.server4you.de/phpkit...?path=start.php
Simalala http://simalala.info/
Simness http://simness.com/
Simplan http://simplan.s75.xrea.com/
Simsemans Baumarkt http://www.simsemansbaumarkt.de/Sims2Home.htm
Simserama http://www.simserama.de.vu/
Simsfan 2 http://www.simsfan2.de/
Simslice http://www.simslice.com/
Simply Similicious http://www.simplysimilicious.com/Sims2/S2sets.html
Simsmart http://www.mistyladyssimsmart.com/mistylad...ssims2mart.biz/
Simtastic http://simtastic.zookingdom.com/
Simultaneous Design http://simultaneousdesign.com/TS2/FrontPage.htm
Stajl http://www.angeltowns.com/members/stajl/
Spiffy Sims http://www.spiffysims.com/
STP 2 http://stpcarly.free.fr/
Street Chicers http://www.streetchicers.tk/
Sunair Sims http://sunairsims.enorth.com.cn/
Sunni Sims http://kimberspace.mattwork.potsdam.edu/sunnisims

TUV
Tehar Immo Sims http://www.teharimmosims.com/
Trendy Sims http://www.trendysims2.altervista.org/
Tribecca Sims 2 http://home.comcast.net/~tribeccasims/
Tuulia Productions (Yahoo) http://games.groups.yahoo.com/group/TuuliaProductions/
Vita Sims http://www.vitasims.com/sims2.htm
VT Unpretty http://www.vanillatango.net/VT/

WXYZ
Wanted Sims 2 http://sepultura.info/wanted/wantedsims2/main.html
Well Dressed Sim http://www.welldressedsim.com/
Wood for Sims 2 http://www.wood4sims2.de/pages/homepage_english.php
XM Sims http://www.xmsims.com/

0-10
4 Ever Sim Fantasy http://simfantasy.free.fr/Sims2/sims2.htm
8th Deadly Sim http://www.8thdeadlysim.com/preview.jsp

#2 Nina

Nina

    Advanced Member

  • Teamleden
  • 8,196 posts

Posted 11 October 2004 - 02:06 PM

simbella gaat misschien (weer) downloads voor ts2 maken :lol:
‘You do not need the bible to justify love, but no better tool has been invented to justify hate.’ - Richard A. Weatherwax

#3 rramrezz

rramrezz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 posts

Posted 12 October 2004 - 03:06 PM

En niet te vergeten: ;)

http://sunairsims.enorth.com.cn/

#4 Rob

Rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2,574 posts

Posted 12 October 2004 - 04:34 PM

en www.simagination.nl.tt binnekort ook, da word mijn site met zelf gemaakte downloads :D

#5 Nina

Nina

    Advanced Member

  • Teamleden
  • 8,196 posts

Posted 12 October 2004 - 06:36 PM

Simagination bestaat al rob...
‘You do not need the bible to justify love, but no better tool has been invented to justify hate.’ - Richard A. Weatherwax

#6 Rob

Rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2,574 posts

Posted 12 October 2004 - 07:03 PM

:o waar? :'( was ik er net aan begonnen :'(

#7 Sam

Sam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5,745 posts

Posted 12 October 2004 - 07:33 PM

Overal geen objecten :(

Ik wil objecten!!!

#8 Aernout

Aernout

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 14,633 posts

Posted 12 October 2004 - 07:50 PM

Overal geen objecten :(

Ik wil objecten!!!

overal geen = nergens :P

#9 Sam

Sam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5,745 posts

Posted 13 October 2004 - 12:17 PM

[quote=Beefan ] [quote]
overal geen = nergens :P [/quote]
Vast te Belgisch :P

#10 Beyoncefanny

Beyoncefanny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5,836 posts

Posted 13 October 2004 - 01:55 PM

yay ik wou al zolang een lijstje met downs,nergens te krijgen,snif :(
Sweet little words made for silence, not talk.

#11 Hiki

Hiki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 9,606 posts

Posted 16 October 2004 - 08:28 AM

Ik heb wat sites in de eerste post erbij gezet:

Sim Placement 2 - City Hill Top Boutique (yahoo) - Sim Builder (yahoo) - Chic Chica - Psycho Candy

XM Sims - Tribecca Sims 2 - Sim Krams - The Blarney Stone - Vita Sims - Sunair Sims

Around the Sims 2 - Kehlchens Simshome - Alice Fashion - Alle Meine Sims 2 - Fantasy Sims 2

Sorry als er wat dubbele inzitten die haal ik er later wel uit.

#12 Dogna

Dogna

    Dolle kangoeroe

  • Teamleden
  • 15,148 posts

Posted 16 October 2004 - 10:00 AM


overal geen = nergens :P

Vast te Belgisch :P

ik snap het wel hoor :P
alleen ben je een beetje slecht in spelling als je dat hier zegt denk ik :P
Posted Image

#13 Renée Rossa

Renée Rossa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3,295 posts

Posted 16 October 2004 - 12:16 PM

Objecten zijn nog nergens te krijgen, omdatr niemand heeft uitgevist hoe je die moet maken. Maar er zijn geruchten dat Maxis over niet al te lange tijd een progje uitbrengt waarmee je objecten kunt maken! :)

#14 Marruk

Marruk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3,355 posts

Posted 16 October 2004 - 12:19 PM

dat ga ik wel proberen, lijkt me wel leuk :)
Posted Image

#15 Hiki

Hiki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 9,606 posts

Posted 16 October 2004 - 12:32 PM

Maxis heeft inderdaad beloofd om tussen het uitkomen van Sims 2 en de eerste uitbreiding (jan - feb 2005) een speciaal proggie uittebrengen voor het maken van objecten voor Sims 2.

:)

#16 Aernout

Aernout

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 14,633 posts

Posted 16 October 2004 - 03:53 PM

http://www.chicchica.net/
M O O I E L A Y O U T :thumbsup: die site ziet er ZO gaaf uit!

#17 Frouwke

Frouwke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6,204 posts

Posted 16 October 2004 - 04:52 PM

Even offtopic: Wie kan de skins van http://dlx.gamespot.com/pc/thesims2/moreinfo_6109662.html downloaden en op zijn eigen site zetten? Ik durf namelijk niet te downloaden van Gamespot... <_<
"The nice thing about being a celebrity now, is that if you bore the crap out of people, well - you just think it's their fault." - Murdoc Niccals

Posted Image

#18 Dogna

Dogna

    Dolle kangoeroe

  • Teamleden
  • 15,148 posts

Posted 16 October 2004 - 05:02 PM

uuhm als ze op een andere site staan, is het nog dezelfde download dus ik snap t niet
Posted Image

#19 Frouwke

Frouwke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6,204 posts

Posted 16 October 2004 - 05:09 PM

Als je iets van Gamespot wilt downloaden, installeert hij een programma van Gamespot... En dat wil ik niet... <_< Hikikomori heeft hem al, misschien kan hij hem ergens op Internet neerzetten? :hyper: :angel:
"The nice thing about being a celebrity now, is that if you bore the crap out of people, well - you just think it's their fault." - Murdoc Niccals

Posted Image

#20 Frouwke

Frouwke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6,204 posts

Posted 17 October 2004 - 11:24 AM

Als je iets van Gamespot wilt downloaden, installeert hij een programma van Gamespot... En dat wil ik niet... <_< Hikikomori heeft hem al, misschien kan hij hem ergens op Internet neerzetten? :hyper: :angel:

Please? :angel:
"The nice thing about being a celebrity now, is that if you bore the crap out of people, well - you just think it's their fault." - Murdoc Niccals

Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users